Stolarka

Postanowiłem dziś przybliżyć trochę informacji na temat nieistniejącej dziś firmy Arte-Pol.
Jeszcze kilka lat temu firma ta była jedną z najlepszych firm stolarskich na terenie Wrocławia. Przygotowując ten artykuł znalazłem poniższą treść. Postanowiłem ją tutaj zamieścić. Jesteśmy jednym z czołowych przedstawicieli producentów uznanych marek stolarki otworowej i techniki grzewczej w Polsce. Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, czego dowodem jest zadowolenie tysięcy osób, które nam zaufały. Aby zaoferować państwu najdogodniejsze oferty, podążamy za rozwojem rynku producentów, wybierając tylko najbardziej sprawdzone produkty. Posiadamy własne ekipy montażowe, które wykonują demontaż starej stolarki, montaż nowej oraz prace związane z obróbką. W skład takich ekip wchodzą specjaliści z wieloletnim stażem. Montujemy również instalacje gazowe. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia gazowe oraz kwalifikacje, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo eksploatacji pieca. Dużą wagę przywiązujemy również do walorów estetycznych zarówno w stosunku do samych wyrobów jak i wykonanie montaży czy instalacji.

W historii naszej firmy powierzano nam zadania wymagające wielkiego doświadczenia, znajomości zawodu i precyzji, jak np. renowacja Katedry Wrocławskiej pod okiem Księdza Kardynała Gulbinowicza, metropolity wrocławskiego, księdza dyrektora Caritas Wrocław, Andrzeja Derenia, księdza Trawki.

W roku 1998 nasza firma zajęła się na szerszą skalę stolarką otworową i piecami gazowymi. Mając świadomość zagrożenia jakie stanowią stare urządzenia grzewcze, oraz dyskomfort posiadaczy starych okien, podjąłem się nawiązania kontaktów z zagranicznymi producentami prawdopodobnie najlepszych profili i urządzeń grzewczych, nie znanych dotąd w Polsce, ale sprawdzonych za granicą. W tym celu wyjeżdżałem do Niemiec, uczestniczyłem w szkoleniach z zakresu montażu oraz eksploatacji piecy i okien. W roku 1999 mając szeroki zakres wiadomości i umiejętności, jako jedni z pierwszych w Polsce proponowaliśmy klientom niemieckie profile okienne oraz francuskie urządzenia grzewcze.
Dziś korzystając już z własnego rozeznania i znajomości produktów proponujemy Państwu, najbardziej niezawodne artykuły wyposażenia domów i mieszkań.

Moje doświadczenie niech będzie więc gwarancją Państwa zadowolenia.

W naszej ofercie znajdują się tylko okna i profile które charakteryzują się wysoką jakością oraz równie wysokimi walorami estetycznymi (łagodne łuki, zaokrąglone krawędzie, delikatne skosy). Profile których obecnie używamy z całą pewnością zasłużyły na to miano. Dzięki wieloletniej praktyce potrafiliśmy dobrać optymalne parametry użytkowe (szczelność, izolacja termiczna, trwałość) oferowanych okien w zestawieniu z najnowszymi na rynku konstrukcjami oraz rozsądnymi cenami.

Oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty dzięki którym mogą być sprzedawane w Polsce i całej Europie. Certyfikat to dokument stwierdzający pochodzenie towaru. Jest to dokument wydany przez notyfikowaną jednostkę certyfikującą, potwierdzający, że wyrób i proces jego wytwarzania jest zgodny z podstawowymi wymaganiami.

Oczywiście równie ważny jak jakość produktu jest jego montaż. Prawidłowy montaż stolarki budowlanej jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na długotrwałe, bezproblemowe oraz przyjemne użytkowanie. Eliminuje dyskomfort przyszłego użytkownika związany z nieprawidłowym funkcjonowaniem okien.